Vaše recenze
G-lounge
hodnocení od Igor Maltsev
29 únor 2020
Привет! Я босс этого места) по поводу кальянов и табаков. На 2020 год у нас только мэтпиры а по табакам всё как у всех, дарк танж дейли маст щербет и прочее. Чай больше не входит в стоимость. В остальном у нас так же по-домашнему круто! Забегай, пробуй, кайфуй! Густого)
G-lounge, 29 únor 2020
where2smoke
Информацию обновили, спасибо!
29 únor 2020
Přidat komentář...
HookahPlace Polyana
hodnocení od Влад Матвеев
5 únor 2020
Зашли в это заведение, поскольку надеялись, что франшиза будет гарантировать нам качество. Но просидев 15 минут в зале, к нам так никто не подошёл, ни кальянщики, которые пару раз проходили мимо, залипая в телефон, ни официанты, которые так же ходилм мимо не обрящая внимания. Не ожидал такого от HP, тем более в крупном туристическом месте. Очень разочарован.
Přidat komentář...
HookahPlace Polyana
hodnocení od Артур Симонюк
1 duben 2018
Кальяны уже 1200
where2smoke
Артур, спасибо за инфу, подправили
2 duben 2018
Přidat komentář...
G-lounge
hodnocení od Андрей
19 leden 2017
Часы работы с 12-01:30. Есть вкусная кухня с Бургерами и стейками, в сезон Кальяны 1000р, в стоимость включен чайник чая.
Přidat komentář...
HookahPlace Polyana
hodnocení od Ivan ghon
10 srpen 2016
насладится отличным кальяном среди гор, бодественно!!!
Алексей Долгушев
О как :)))
17 září 2019
Přidat komentář...
Přihlásit se
Zaragistrovat
Obnova hesla
Přihlásit se
Zaragistrovat
Zkontrolujte svůj e-mail pro obnovu hesla
Odeslat
Zapomněli jste heslo?
Zpět
Nemáte účet? Zaregistrujte se
Máte již účet? Přihlaste se
Přihlaste se nebo zaregistrujte pro zaslání
VK
E-mail
Potvrďte, že je vám více než 18 let
Tato stránka je určena výhradně pro osoby starší 18 let. Stránka obsahuje informace o tabákových výrobcích a kuřáckých směsích a je zaměřena na poskytování spotřebitelům spolehlivých a úplnějších informací o hlavních spotřebitelských vlastnostech a kvalitativních charakteristikách tabákových výrobků pro vodní dýmky. Pokud je vám méně než 18 let nebo je pro vás zadané téma webu nepřijatelné, nechte to prosím. Stisknutím tlačítka „Ano, je mi více než 18“ potvrzujete, že je vám více než 18 let, rozumíte tomu, jaké stránky navštívíte, a souhlasíte s přijímáním informací týkajících se tabákových výrobků. Tyto informace získáte z vlastní iniciativy, na své vlastní riziko a nezávisle jste zodpovědní za důsledky takového kroku.
Ano, je mi přes 18
Ne, je mi méně než 18
nahoru